Podobne artykuły

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

dom, ogród, dekoracja wnętrz

Wymarzony ogród dla każdego

Ogród to wizytówka każdego domu.

Odzwierciedla poczucie estetyki gospodarza, jest niesamowitą dekoracją. Dlatego coraz więcej osób budujących dom przykłada dużą uwagę do jego otoczenia. Nie trzeba być pasjonatem ogrodnikiem, aby zafundować sobie ogródek wzbudzający zazdrość u wszystkich sąsiadów. 
Na rynku obecnie działa wiele firm, które za niską cenę oferuje profesjonalne usługi związane z zakładaniem przydomowych ogrodów. Na czym tak prawdę polega usługa zakładania ogrodów? Składają się na nią takie czynności, jak: - wykonanie projektu ogrodu, z uwzględnieniem panujących na działce warunków słonecznych i nawodnienia gruntu, - wyrównanie terenu i nawiezienie ziemi, - dobór odpowiednich gatunków roślin (w porozumieniu z właścicielem działki, bazując na indywidualnych upodobaniach), - przygotowanie terenu pod wysiew trawnika lub szybsza wersja - zastosowanie trawy w rolkach, - sadzenie roślin, - przekazanie pełnej instrukcji pielęgnacji roślinności lub zaoferowanie usług związanych z regularnym dbaniem o ogród, - wdrożenie skutecznego systemu nawadniania. 
Więcej informacji na tej stronie www
Każda renomowana firma ogrodnicza z Warszawy jest w stanie zapewnić swoim klientom powyższe świadczenia. Usługi ogrodnicze nie są przy tym zbyt drogie, biorąc pod uwagę fachowe doradztwo i oszczędność czasu. Dzięki specjalistom istnieje możliwość posiadani pięknego ogrodu właściwe od zaraz, bez konieczności czekania długich miesięcy na efekty pracy.

 • Kava Marta Strzelecka
  Projektowanie i zakładanie ogrodów
  ul. Zbiorowa 61/63
  02-194 Warszawa
  tel. 883 026 800
  tel. 505 063 207
  http://www.projektowanieogrodow.warszawa.pl
  przedstawiciel@zielonyarchitekt.pl
  biuro@zielonyarchitekt.com

  http://www.projektowanieogrodow.warszawa.pl

Galeria zdjęć:

dom
ogród
dekoracja wnętrz