Podobne artykuły

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

dom, ogród, rolety, markizy, wrocław

Wybór rolet okiennych dzień-noc

Jednym z głównych zagadnień dotyczących wyposażenia zewnętrznego domu jest podjęcie decyzji odnośnie wyboru żaluzji lub rolet okiennych typu dzień-noc.

Rolety okienne dzień-noc spełniają funkcje zarówno ochronną przed nadmiernym nasłonecznieniem domu, szczególnie w okresie letnim, jak też mogą, w zależności od modelu, pełnić również funkcje ochronną (rolety antywłamaniowe). 
Wybór odpowiedniego modelu rolet okiennych zapewni Twojej rodzinie większe poczucie bezpieczeństwa. Wskazać również należy, że funkcja dzień-noc, występująca w nowoczesnych typach rolet, jest już niemalże obowiązkowym wyposażeniem mieszkań, których właściciele chcą uchodzić za podążających za nowoczesnymi trendami. W odpowiednim doborze właściwego rodzaju żaluzji czy rolet najlepszym rozwiązaniem będzie uzyskanie fachowej porady od fachowców. Producent żaluzji bądź rolet jak też ich sprzedawca posiadający specjalistyczną wiedzę z zakresu ich funkcjonalności, będzie w stanie dobrać odpowiedni tym rolety bądź żaluzji dla konkretnego budynku. 
Poszukując markiz czy rolet okiennych typu dzień-noc nie musimy ograniczać się do najbliższej okolicy miejsca naszego zamieszkania. Posługując się nowoczesnymi środkami komunikacji, szczególnie internetem, możemy, niezależnie od naszego położenia, dokonać zakupu takich rolet z każdego miejsca w kraju, wpisując w przeglądarce internetowej stosowne hasło, np. markizy mikola wrocław i zagladając na stronę: http://www.mikola.pl/markizy.html 
Przy wyborze odpowiednich rolet okiennych warto również skonsultować się z najbliższymi, gdyż wybór nieodpowiedniego odcienia kolorystycznego takich rolet może być zarzewiem niejednego konfliktu np. z zawiedzioną małżonką.

 • Mikola Teresa Zuchowicz

  ul. Woronowicka 4
  54-016 Wrocław
  tel. 71 349 27 01
  tel. 71 349 19 81
  fax. 71 349 20 88

  http://www.mikola.pl

Galeria zdjęć:

dom
ogród
rolety
markizy
wrocław