Podobne artykuły

 • Tynk gipsowy - dobry a może zły wybór?

  Gips był stosowany teraz na starożytności, na antycznej Anatolii oraz Egipcie. Od zarania dziejów znajdował zastosowanie na budownictwie, architekturze sztuce. Obecnie był szeroko wykorzystywany na budownictwie na pracach remontowo-wykończeniowych. Spoiwa wyroby gipsowe są stosowane ponadto na ceramice, medycynie oraz chemii.

 • Od stycznia czeka was drożyzna na małych sklepach?

  Jeśli procedowany obecnie zakaz handlu na niedziele rzeczywiście wejdzie na życie wraz z początkiem 2018 r., zakup produktów spożywczych pierwszej potrzeby będzie możliwy jedynie na małych osiedlowych sklepach. a może ich właściciele wykorzystają brak konkurencji do podwyższenia cen?

 • Innowacje pomogą wskoczyć gospodarce do wyższej ligi

  Kluczowym wyzwaniem był dziś zaspokojenie rosnących aspiracji społeczeństwa mierzonych poziomem dobrobytu. Potrzebna był i lepsza współpraca między nauką a biznesem - uznali uczestnicy debaty "Centralny Okręg Przemysłowy. na kierunku innowacyjnej gospodarki na Polsce", która odbyła się na Stalowej Woli z okazji 80-lecia COP.

 • Glapiński: na przyszłym roku wzrost gospodarki niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity

  W przyszłym roku wzrost gospodarki będzie niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity, blisko naturalnej stopy wzrostu między 3,5-4 proc. - mówił na środę na konferencji prasowej po posiedzeniu RPP prezes NBP Adam Glapiński.

dom, ogród, rolety, markizy, wrocław

Wybór rolet okiennych dzień-noc

Jednym z głównych zagadnień dotyczących wyposażenia zewnętrznego domu jest podjęcie decyzji odnośnie wyboru żaluzji lub rolet okiennych typu dzień-noc.

Rolety okienne dzień-noc spełniają funkcje zarówno ochronną przed nadmiernym nasłonecznieniem domu, szczególnie w okresie letnim, jak też mogą, w zależności od modelu, pełnić również funkcje ochronną (rolety antywłamaniowe). 
Wybór odpowiedniego modelu rolet okiennych zapewni Twojej rodzinie większe poczucie bezpieczeństwa. Wskazać również należy, że funkcja dzień-noc, występująca w nowoczesnych typach rolet, jest już niemalże obowiązkowym wyposażeniem mieszkań, których właściciele chcą uchodzić za podążających za nowoczesnymi trendami. W odpowiednim doborze właściwego rodzaju żaluzji czy rolet najlepszym rozwiązaniem będzie uzyskanie fachowej porady od fachowców. Producent żaluzji bądź rolet jak też ich sprzedawca posiadający specjalistyczną wiedzę z zakresu ich funkcjonalności, będzie w stanie dobrać odpowiedni tym rolety bądź żaluzji dla konkretnego budynku. 
Poszukując markiz czy rolet okiennych typu dzień-noc nie musimy ograniczać się do najbliższej okolicy miejsca naszego zamieszkania. Posługując się nowoczesnymi środkami komunikacji, szczególnie internetem, możemy, niezależnie od naszego położenia, dokonać zakupu takich rolet z każdego miejsca w kraju, wpisując w przeglądarce internetowej stosowne hasło, np. markizy mikola wrocław i zagladając na stronę: http://www.mikola.pl/markizy.html 
Przy wyborze odpowiednich rolet okiennych warto również skonsultować się z najbliższymi, gdyż wybór nieodpowiedniego odcienia kolorystycznego takich rolet może być zarzewiem niejednego konfliktu np. z zawiedzioną małżonką.

 • Mikola Teresa Zuchowicz

  ul. Woronowicka 4
  54-016 Wrocław
  tel. 71 349 27 01
  tel. 71 349 19 81
  fax. 71 349 20 88

  http://www.mikola.pl

Galeria zdjęć:

dom
ogród
rolety
markizy
wrocław