Podobne artykuły

 • 82 proc. majątku wygenerowanego na 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych

  82 proc. majątku wygenerowanego na 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych ludzi, podczas gdy najbiedniejsza połowa ludzkości nic nie otrzymała - wynika z opublikowanego na poniedziałek raportu międzynarodowej organizacji humanitarnej Oxfam.

 • Ministerstwo zachęca do kupowania bitcoinów? To oszustwo

  Wejdź na handel kryptowalutami - zachęcają maile wysyłane... z rządowych adresów. Takie wiadomości trafiają do skrzynek internautów np. z domeny mg.gov.pl - czyli dawnego Ministerstwa Gospodarki. na rzeczywistości te wiadomości są jednak spreparowane nie mają nic wspólnego z instytucjami rządowymi.

 • W 2018 r. wejdą na życie największe na ostatnich latach zmiany na CIT

  W 2018 r. przedsiębiorców czekają największe na ostatnich latach zmiany na CIT. Zdecydowana większość z nich ma jeden cel - zamknąć możliwe kierunki optymalizacji podatkowych - mówi menadżer, doradca podatkowy na Crido Taxand Monika Lewandowska.

 • Rekordowy od lat import węgla z Kaliningradu

  Import węgla z obwodu kaliningradzkiego przez rosyjsko-polskie przejście kolejowe na Braniewie na tym roku będzie rekordowy. Do Polski ma wjechać do końca roku według prognoz ok. 2,75 mln ton - podał Ryszard Chudy z Izby Administracji Skarbowej na Olsztynie.

dom, ogród, dekoracja wnętrz

Wanna to podstawa

Wanna to tradycyjny element łazienkowego wyposażenia.

A przynajmniej było tak, dopóki w polskich domach nie zaczęto stawiać na małe łazienki, do których zmieści się jedynie niewielki prysznicowy brodzik. Przez pewien czas takie rozwiązanie się sprawdzało, jednak ludzie szybko zaczęli tęsknić za relaksującymi kąpielami. 
I w ten sposób zaczęto ponownie w nie inwestować. Obecnie w nawet niewielkich łazienkach znajdują się brodziki i wanny akrylowe. Mogą być małe, ale muszą umożliwiać przynajmniej sporadyczną kąpiel. Wielu klientów chce mieć na co dzień prysznic, ponieważ to bardzo praktyczne rozwiązanie. Jednak raz na jakiś czas zależy im na zaznaniu relaksującej możliwości skorzystania z wanny. Wystarczy kupić taki produkt i uzupełnić do dowolną kabiną prysznicową. Takich projektów jest obecnie mnóstwo, a w sklepach bez problemu można znaleźć produkty na różne potrzeby i odmienne gusty. Dobry polski producent wanien zdaje sobie bowiem sprawę, że współcześni klienci są bardzo odmienni. 
Nie chodzą również tak chętnie na kompromisy, zależy im bowiem na realizowaniu własnej wizji. Dlatego producenci dokładają wszelkich starań, aby zapewnić swoim odbiorcom możliwie szeroką ofertę. A co więcej, niektóre firmy wykonują nawet specjalne produkty na zamówienie szczególnie wymagających klientów. 
Właśnie takich rzetelnych wykonawców należy szukać na rynku. Wanna to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia tak samej łazienki, jak i całego domu. Ten ostatni na pewno zyska na montażu profesjonalnego produktu wysokiej jakości. Kąpiel w takiej wannie będzie samą przyjemnością, przełoży się również na zdrowie.

Galeria zdjęć:

dom
ogród
dekoracja wnętrz