Podobne artykuły

 • Blisko 3 mln zarejestrowanych drobnych przedsiębiorców

  Takich danych GUS dawno nie odnotowywał - liczba zarejestrowanych jednoosobowych firm na koniec września 2017 r. sięgnęła niemal 3 mln. Co więcej, równolegle do grona zarejestrowanych, na górę pną się i zarobki mikroprzedsiębiorców.

 • Fatalna sesja na GPW

  Od początku tygodnia na warszawskim parkiecie sentyment wyraźnie się ochłodził, dlatego nastroje przed czwartkową sesją nie były optymistyczne. Z otoczenia globalnego nie pojawiły się istotne impulsy dla handlu, więc należało się spodziewać neutralnego otwarcia. Rzeczywistość okazała się trochę gorsza ze względu na słabszy od oczekiwań wynik kwartalny PKN Orlen. Oprócz sporego spadku kursu PKN skutkiem była także przecena Lotosu na efekcie WIG20 stracił blisko pół procent.

 • Impas na negocjacjach między krajami UE ws. pracowników delegowanych

  Państwa UE nadal nie porozumiały się co do kluczowych zapisów planowanej nowelizacji unijnej dyrektywy o pracownikach delegowanych. Kwestia sporna dotyczy m.in. maksymalnego okresu delegowania okresu przejściowego dla nowych przepisów.

 • Energetyka węglowa generuje miliardowe koszty zdrowotne

  W Europie energetyka węglowa odpowiada za ok. 23 tys. przedwczesnych zgonów rocznie generuje koszty zdrowotne sięgające 63 mld euro - wynika z raportu "Europe's Dark Cloud". na Polsce umiera przedwcześnie ponad 40 tys. osób z powodu zanieczyszczeń powietrza.

dom, ogród, dekoracja wnętrz, wanna, łazienka, brodzik

Wanna to podstawa

Wanna to tradycyjny element łazienkowego wyposażenia.

A przynajmniej było tak, dopóki w polskich domach nie zaczęto stawiać na małe łazienki, do których zmieści się jedynie niewielki prysznicowy brodzik. Przez pewien czas takie rozwiązanie się sprawdzało, jednak ludzie szybko zaczęli tęsknić za relaksującymi kąpielami. 
I w ten sposób zaczęto ponownie w nie inwestować. Obecnie w nawet niewielkich łazienkach znajdują się brodziki i wanny akrylowe. Mogą być małe, ale muszą umożliwiać przynajmniej sporadyczną kąpiel. Wielu klientów chce mieć na co dzień prysznic, ponieważ to bardzo praktyczne rozwiązanie. Jednak raz na jakiś czas zależy im na zaznaniu relaksującej możliwości skorzystania z wanny. Wystarczy kupić taki produkt i uzupełnić do dowolną kabiną prysznicową. Takich projektów jest obecnie mnóstwo, a w sklepach bez problemu można znaleźć produkty na różne potrzeby i odmienne gusty. Dobry polski producent wanien zdaje sobie bowiem sprawę, że współcześni klienci są bardzo odmienni.  Zobacz stronę producenta
Nie chodzą również tak chętnie na kompromisy, zależy im bowiem na realizowaniu własnej wizji. Dlatego producenci dokładają wszelkich starań, aby zapewnić swoim odbiorcom możliwie szeroką ofertę. A co więcej, niektóre firmy wykonują nawet specjalne produkty na zamówienie szczególnie wymagających klientów. 
Właśnie takich rzetelnych wykonawców należy szukać na rynku. Wanna to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia tak samej łazienki, jak i całego domu. Ten ostatni na pewno zyska na montażu profesjonalnego produktu wysokiej jakości. Kąpiel w takiej wannie będzie samą przyjemnością, przełoży się również na zdrowie.

Galeria zdjęć:

dom
ogród
dekoracja wnętrz
wanna
łazienka
brodzik