Podobne artykuły

 • Akcje Poczty Polskiej, PKP PERN-u nie będą wystawione na sprzedaż?

  Poczta Polska, PERN Polskie Koleje Państwowe trafią na listę spółek, których akcje nie będą mogły podlegać zbyciu przez Skarb Państwa - zakłada projekt nowelizacji ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym. Projekt zmienia i m.in. zasady wynagradzania członków Rady ds. spółek.

 • Exatel rozbuduje największą sieć światłowodową państwa

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Administracji przedłużyło z końcem września zawartą 3 lata temu z firmą Exatel umowę na operowanie siecią OST 112, do której podpięte są kluczowe dla Polaków systemy bezpieczeństwa, m.in. numer alarmowy 112.

 • Polska liderem na produkcji owocowo-warzywnej

  Polska był szóstym, pod względem wartości, producentem owoców warzyw na UE-28. Jednak z uwagi na znaczny udział owoców warzyw kierowanych do przetwórstwa, zajmuje także czołowe miejsce na produkcji przetworów owocowo-warzywnych - wynika z najnowszego raportu PKO Banku Polskiego.

 • Bez porozumienia płacowego na Tesco

  Związek zawodowy Solidarność Tesco Polska nie doszły do porozumienia na sprawie wynagrodzeń na roku finansowym 2017. Strony wyczerpały wszystkie etapy poprzedzające strajk.

układanie i cyklinowanie parkietów, firma układająca podłogi drewniane

Panele to przeszłość

Szybkie w montażu i w miarę tanie podłogi to zalety paneli podłogowych.

Jednak nic nie zastąpi jakością i trwałością parkietów, nawet jeśli lakier pozostawia wiele do życzenia to układanie i cyklinowanie parkietów nie jest problemem dla wielu fachowców. Do tego firma układająca podłogi drewniane daje nam gwarancję wykonanej pracy, co przekłada się na żywotność naszej podłogi. Czytaj dalej >

 • FTHU Choma Parkiet
  Parkiety i podłogi drewniane
  ul. Żeromskiego 25
  55-080 Kąty Wrocławskie k. Wrocławia
  tel. 71 390 56 60
  tel. kom. 506 940 583
  e-mail: chomaparkiet@op.pl

  http://www.chomaparkiet.pl

Galeria zdjęć:

układanie i cyklinowanie parkietów
firma układająca podłogi drewniane