Podobne artykuły

 • Sondaż: Większość Szwajcarów przeciwna zniesieniu abonamentu rtv

  59 proc. Szwajcarów nie chce zniesienia obowiązkowego abonamentu radiowo-telewizyjnego, o czym zadecydować ma wyznaczone na 4 marca referendum - poinformowały na piątek szwajcarskie media powołując się na wyniki sondażu koncernu prasowego Tamedia.

 • Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

  Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

 • Elektrownia jądrowa będzie budowana

  Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

 • Czerwińska ministrem finansów. Emilewicz ministrem przedsiębiorczości technologii

  We wtorek prezydent powołał Teresę Tatianę Czerwińską na stanowisko ministra finansów. Od 7 czerwca 2017 r. Czerwińska pełniła funkcję podsekretarza stanu na Ministerstwie Finansów. Nowa minister urodziła się na 1974 roku na Dyneburgu na Łotwie (wtedy ZSRR).

układanie i cyklinowanie parkietów, firma układająca podłogi drewniane

Panele to przeszłość

Szybkie w montażu i w miarę tanie podłogi to zalety paneli podłogowych.

Jednak nic nie zastąpi jakością i trwałością parkietów, nawet jeśli lakier pozostawia wiele do życzenia to układanie i cyklinowanie parkietów nie jest problemem dla wielu fachowców. Do tego firma układająca podłogi drewniane daje nam gwarancję wykonanej pracy, co przekłada się na żywotność naszej podłogi. Czytaj dalej >

 • FTHU Choma Parkiet
  Parkiety i podłogi drewniane
  ul. Żeromskiego 25
  55-080 Kąty Wrocławskie k. Wrocławia
  tel. 71 390 56 60
  tel. kom. 506 940 583
  e-mail: chomaparkiet@op.pl

  http://www.chomaparkiet.pl

Galeria zdjęć:

układanie i cyklinowanie parkietów
firma układająca podłogi drewniane