ogród przed domem, jak zaprojektować ogródek

Ogród przy domu

Posiadanie własnego domu to bardzo fajna sprawa.

Jeżeli ktoś ma taką możliwość, jest naprawdę wielkim szczęśliwcem, ponieważ nie musi się cisnąć w mieszkaniu w bloku. Co prawda w obecnych czasach własnym ogródkiem można się nawet cieszyć mieszkając w bloku.
Na wielu nowych osiedlach mieszkaniowych, na ostatnich piętrach tworzone są wielkie tarasy, gdzie śmiało można zakładać skromne ogródki. Jednak własny, jednorodzinny dom a do tego ogród to dopiero super sprawa. Ogród przed domem albo za domem (zależy jaką macie możliwość) daje możliwość stworzenia naprawdę bajkowej przestrzeni, w której będziecie mogli śmiało odpoczywać po ciężkich dniach. Jak zaprojektować ogródek, który będzie naszą oazą przestrzeni i spokoju, gdzie będziecie mogli spędzać wolny czas? 
Najprostszym sposobem będzie wynajęcie do tego odpowiedniej osoby, która zajmuje się tym na co dzień. Architekt na pewno bardzo chętnie podejmie się takiego wyzwania i wszystko zaplanuje w ten sposób, aby nam się to podobało. Na pewno każde drzewo, każdy kwiat będzie miało swoje miejsce odpowiednie. Lubię takie właśnie ogrody, gdzie widać porządek, gdzie wszystko jest idealnie zaplanowane, ścieżki są dokładnie wyznaczone. 
Oczywiście w tym wszystkim mus się znaleźć odpowiednio dużo miejsca, aby można było postawić ławkę, krzesła oraz stolik, gdzie będzie można zaprosić gości na wspólnego grilla. Może nawet na tym całym terenie ogródka znajdzie się miejsce na postawienie basenu? Przynajmniej w gorące, upalne dni będziecie mieli zapewnioną pod ręką przyjemną ochłodę. Jestem pewny, że architekt pięknie zaplanuje Wasz przydomowy ogród.
Dowiedz się więcej na stronie: http://www.zawojscyogrody.pl

 • Garden Design Poznań

  Osiedle Olszynka 2F/2
  62-050 Krosno

  http://www.zawojscyogrody.pl/
 • Garden Design Szczecin

  Jasna 5
  72-003 Wołczkowo

  http://www.zawojscyogrody.pl
 • Garden Design Warszawa

  Dolna 11
  00-773 Warszawa

  http://www.zawojscyogrody.pl/

Galeria zdjęć:

ogród przed domem
jak zaprojektować ogródek