Podobne artykuły

 • Na skutek ograniczenia handlu alkoholem mogą upadać małe sklepy

  - Ograniczenia na handlu alkoholem mogą być bardzo dużym problemem dla małych sklepów. Nie wykluczone, że wiele z nich czeka upadłość - uważa Agnieszka Górnicka, prezes Inquiry. Dodaje, że problem dotyczy to wszystkich sklepów o powierzchni do 300 m kw. niezależnie od formy własności.

 • Sondaż: Większość Szwajcarów przeciwna zniesieniu abonamentu rtv

  59 proc. Szwajcarów nie chce zniesienia obowiązkowego abonamentu radiowo-telewizyjnego, o czym zadecydować ma wyznaczone na 4 marca referendum - poinformowały na piątek szwajcarskie media powołując się na wyniki sondażu koncernu prasowego Tamedia.

 • Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

  Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

 • Elektrownia jądrowa będzie budowana

  Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

dom, ogród, dekoracja wnętrz

O kwiaciarni online

Zastanawiasz się nad tym, aby prowadzić kwiaciarnię? Moim zdaniem pomysł jest bardzo dobry, ale trzeba się dobrze nad nim zastanowić.

Jeżeli zabraknie zastanowienia się to efekt będzie najkrócej rzecz ujmując po prostu mizerny. To nie jest tak, że do czegoś zmuszam, ale moim zdaniem warto się zastanowić nad takim pomysłem jak kwiaciarnia internetowa pod tym adresem www
Dlaczego tak uważam? W ostatnim czasie furorą cieszy się dosłownie wszystko to, co jest online. Dlaczego więc kwiaciarnia miałaby być jakimś wyjątkiem? Czy kwiaciarnia online brzmi źle? Moim zdaniem brzmi bardzo dobrze. Naturalnie, nie jest to oczywiście nazwa, ale nazwę się wymyśli. Jestem co do tego absolutnie, ale to absolutnie przekonany. Można powiedzieć, że mam taką swego rodzaju gwarancję. Zresztą nazwa to jest sprawa właściciela. Nikomu innemu nic do tego. Możecie się ze mną nie zgadzać, ale właśnie tak przedstawia się moje zdanie i zapewniam, że nie zamierzam go zmieniać z byle powodu. W ten sposób kończę tę kwestię i przechodzę do zupełnie innej. Jeżeli decydujemy się na kwiaciarnię online to jest coś, czego w żaden sposób nie można przeskoczyć. Po prostu musi być i koniec. Chodzi mi o dostawę kwiatów. Dostawa kwiatów i kwiaciarnia online to dwa zupełnie nierozłączne aspekty. Niektórym wydaje się, że dostawa to jest absolutnie prosta sprawa, ale prawda wygląda nieco inaczej. Zaryzykuję nawet, że zupełnie inaczej. W końcu niejednokrotnie dochodziło do sytuacji, kiedy dostawa nie odbywała się tak, jak powinna. Nie mówię, że dostawa to zadanie, którego nie da się dobrze wykonać. Naturalnie, że się da, ale trzeba zwracać uwagę na błędy z przeszłości a tego zwracania uwagi dosyć mocno brakuje. Nie do końca wiem dlaczego tak się dzieje (właściwie to w ogóle nie wiem), ale fakty są jakie są. W ten sposób kończę temat kwiaciarni. Można powiedzieć, że powiedziałem wszystko to, co było najważniejsze. Żadnej decyzji nie mogę podjąć, bo to najzwyczajniej w świecie nie jest moja sprawa. Każda dorosła osoba decyduje za siebie.

Galeria zdjęć:

dom
ogród
dekoracja wnętrz