tynki dekoracyjne, tynki, ocieplenia budynków

Budowa domu

Kiedy byliśmy blisko końca budowy naszego domu, skupiliśmy się na tym, aby można się było do niego jak najszybciej wprowadzić. 
Tak więc na zewnątrz zostawiliśmy gołe pustaki, a zajęliśmy się robieniem podłóg, sufitów i ścianek działowych, tynki zostawiając sobie na później. Kiedy już mogliśmy się wprowadzić, mieliśmy większą ilość pieniędzy do wykorzystania, bo odpadło nam płacenie czynszu za wynajmowanie mieszkania. 
Za te pieniądze sukcesywnie wykańczaliśmy nasz mały domek. W jednym miesiącu wykorzystaliśmy te fundusze na ogrodzenie, w drugim na urządzenie spiżarki, w której zamontowaliśmy drewniane półki, a teraz mamy w planach zrobienie ocieplenia budynku. 
Znalezienie specjalisty było niesamowicie trudne, większość z nich ma zajęte terminy nawet na kilkanaście miesięcy do przodu. Czekając na naszą kolej, zastanawialiśmy się, jakie tynki chcemy mieć. Ocieplenia budynków to nie jest taka prosta sprawa, jak wcześniej zakładaliśmy. 
Istnieją nie tylko tynki dekoracyjne, ale jest ich więcej. Wybór zależy od miejsca i od rodzaju ocieplenia. Nie mieliśmy wielkiego pojęcia na temat budownictwa, wszystkiego uczyliśmy się w trakcie trwania prac budowlanych. Nie wiedzieliśmy nawet, że dom można ocieplić innym sposobem niż styropianem. Na szczęście specjalista, którego zatrudniliśmy, zgodził się przyjechać wcześniej na konsultację i pomóc nam w wyborze ocieplenia budynku oraz rodzaju tynku.
Więcej o tynkach przeczytasz na stronie Becco.eu

Galeria zdjęć:

tynki dekoracyjne
tynki
ocieplenia budynków